Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_2cbd6eb7fe61f1fbac8084302544a8ab, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 Подарунки

Подарунки

KolodaToys - майстерня розвиваючих іграшок для дітей. Майстри виготовляють бізікубікі, бізіборди, бізікуби, пазли і т.д. Всі іграшки виготовлені з натуральних екологічних матеріалів, тому повністю безпечні для дітей, а також не викликають алергії.
Бізіборди, бізікубікі, пазли ідеально підійдуть для розвитку логічного мислення, дрібної моторики, уваги, а також навчать малюка зосереджуватися і концентруватися.
KolodaToys - наш офіційний партнер. Подарунки абсолютно безкоштовні і йдуть в комплекті до придбаної кліматичної техніки на нашому сайті. Це благодійна акція для дітей шкільного та дошкільного віку, а також їхніх батьків.

Ви можете отримати подарунок, оформивши покупку самостійно на сайті.
Оформлення замовлення товару за допомогою менеджера не передбачає отримання подарунка.